Studenti nižšího gymnázia uspěli v Atletickém čtyřboji
Jarní měsíce tradičně přinášejí řadu sportovních soutěží a mezi nimi nechybělo ani okresní kolo Atletického čtyřboje, které hostil atletický stadion v Ústí nad Orlicí. Nižší gymnázium zde reprezentovala hned čtyři družstva, která dosáhla skvělých výsledků. Mladší žákyně vybojovaly výborné 2. místo, mladší žáci obsadili 8. příčku. Dařilo se také v soutěži jednotlivců – Štěpán Lengál získal celkové 2. místo a Aneta Vančáková ovládla kategorii mladších žákyň. Ještě úspěšnější byli starší žáci a žákyně. Obě družstva zvítězila ve svých kategoriích a zajistila si tak postup do krajského kola. Výrazné individuální výkony předvedla také Kristýna Simonová, která obsadila 3. místo, a Matyáš Razým, jenž se stal celkovým vítězem kategorie starších žáků.
M. Dosedělová












































