110. výročí školy

Oslavy 110. výročí založení Gymnázia v České Třebové

 
Vážení absolventi a přátelé Gymnázia v České Třebové!
 
V letošním roce si připomeneme 110. výročí založení našeho gymnázia. Oslavy, na jejichž přípravě se podílí vedení školy a další pracovníci gymnázia, jsou naplánovány na červen 2019 a vyvrcholí v sobotu 15. června. Veškeré informace o připravovaných akcích najdete postupně na webové stránce školy v sekci O škole – 110. výročí školy. Osobní záštitu nad oslavami převzal hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický
 
Na shledanou v červnu 2019 se těší Petr Poldauf, předseda Spolku gymnázia.
 
 

Harmonogram oslav  [pdf]  – změna vyhrazena

Vernisáž výstavy fotografií Českotřebovské gymnázium ve 21. století  [pdf]

 
Svou účast v průvodu absolventů a zájem o Almanach potvrďte, prosím, prostřednictvím el. formuláře.

Uzávěrka přihlášek byla ukončena dne 27. května 2019.

 

Nová informace

Rezervaci míst v restauracích škola absolventům nezajišťuje, každá třída si takováto setkání organizuje sama.

Rezervaci míst v sále Vyšší odborné školy a Střední školy technické  Na Skalce lze zajistit pouze prostřednictvím sekretariátu Gymnázia, tel. 465 519 500. Kapacita sálu, který je školským zařízením, nikoli komerčním prostorem, je omezena. Žádáme laskavě, aby za každou třídu vystupoval pouze jeden zprostředkovatel („důvěrník“). Uzávěrka rezervací míst v tomto sále je 30. 4. 2019.

Upozorňujeme, že pro tento sál nebude možno zajistit teplé večeře. V nabídce je občerstvení (chlebíčky, zákusky apod.) a nápoje (pouze ve skle či plechovkách).

 

 

Související články

26. 06. 2019

děkujeme Vám za Vaši práci, kterou jste během letošního školního roku odvedli, za účast v soutěžích, olympiádách i mimoškolních aktivitách.

17. 06. 2019

Milí studenti, oslavy 110. výročí založení českotřebovského gymnázia, na jejichž přípravě a realizaci jste se podíleli, jsou za námi.

14. 06. 2019

Vážení absolventi a přátelé Gymnázia v České Třebové! V letošním roce si připomeneme 110. výročí založení našeho gymnázia.

14. 06. 2019

Srdečně zveme všechny zájemce na vernisáž výstavy fotografií, proběhne v úterý 4. června ve výstavní síni Kulturního centra.