Poznávací zájezd do Francie
Ve dnech 24.–30. května se uskutečnil poznávací zájezd studentů naší školy do Francie. Naše putování jsme zahájili v Normandii, kde jsme navštívili malebnou obec Giverny s domem Clauda Moneta, historické centrum města Rouen i slavné útesy v Étretatu. V bretaňské části programu jsme obdivovali opatství Mont-Saint-Michel, ústřicovou farmu v Cancale a prehistorické menhiry v Carnacu. Celou exkurzi jsme úspěšně zakončili v Paříži, která nás okouzlila nejen Eiffelovou věží, ale také romantickou plavbou po řece Seině. Vřelé poděkování patří paní učitelce Tomšové a Praxové za skvělou organizaci celého zájezdu.
Za všechny zúčastněné děkujeme za jedinečnou příležitost poznat nová místa a odvézt si nezapomenutelné zážitky.
M. Dušková, 2.C













































