Den Země
Letošní oslavy Dne Země připadly na 12. května a zapojili se do nich také žáci nižšího gymnázia. Třídy prima a sekunda vyrazily do parku Javorka, kde bylo pro žáky českotřebovských škol připraveno dvanáct stanovišť s přírodovědnými úkoly. Pro žáky tercie a kvarty byly připraveny exkurze do čistírny odpadních vod a na skládku. Součástí programu bylo také promítání dokumentárních filmů v Malé scéně v rámci projektu Ozvěny Ekofilmu.
M. Dosedělová













































