Zaměstnanci

Učitelský sbor

Příjmení a jméno Zkratka Mail Aprobace Vyučuje Telefon Kabinet
Fricová Daniela, Mgr. Fr Daniela.Fricova@gymnct.cz Bi, Tv Bi, Tv 465 519 507 112
Grundová Hana, PaedDr. Gr Hana.Grundova@gymnct.cz Bi, Ch Bi, Ch 465 519 507 112
Jiráský Michal, Mgr. Ji Michal.Jirasky@gymnct.cz Čj, Vv Čj, Vv, Du 465 519 500 307
Kmentová Zdeňka, Mgr. Km Zdena.Kmentova@gymnct.cz M, F M, F, Dg 465 519 504 312
Kohút Jan Kh Jan.Kohut@gymnct.cz M, F M, F 465 519 503 304
Kolář Petr, Mgr. Kl Petr.Kolar@gymnct.cz Nj, Tv Nj, Tv 465 519 509 107
Limberský Ondřej, Mgr. Li Ondrej.Limbersky@gymnct.cz Aj, Tv Aj, Tv 465 519 509 107
Menšík Josef, Mgr. Me Josef.Mensik@gymnct.cz Hv, Čj, Rj Hv, Du 465 519 501 213
Nespěchal Jiří, Mgr. Ne Jiri.Nespechal@gymnct.cz Z, Tv Z, Tv 465 519 509 107
Pavlíková Kamila, PaedDr. Pv Kamila.Pavlikova@gymnct.cz Čj, Hv Čj, Hv, Dv, Sz 465 519 505 204
Pecháčková Pavla, Mgr. Pavla.Pechackova@gymnct.cz Aj, Zsv Aj, Zsv 465 519 506 207
Pěkníková Martina, Mgr. Pn Martina.Peknikova@gymnct.cz Šj, Aj Šj, Aj 465 519 506 207
Řehořová Dana, Mgr. Ře Dana.Rehorova@gymnct.cz Čj, Rj, D Rj 465 519 501 213
Soukupová Milana, Mgr. So Milana.Soukupova@gymnct.cz M, F, It M, It 465 519 504 312
Tomšová Václava, Mgr. To Vaclava.Tomsova@gymnct.cz Fj, Vv Fj, Vv 465 519 506 207
Vašinová Eva Va Eva.Vasinova@gymnct.cz Čj, D Čj, D 465 519 505 204
Wątroba Jan, Mgr. Wa Jan.Watroba@gymnct.cz D, La D, La, Ov, Z 465 519 508 104
Zahálková Dana, Mgr. Zh Dana.Zahalkova@gymnct.cz M, F M, F 465 519 503 304
Židková Michaela, Mgr. Ži Michaela.Zidkova@gymnct.cz Čj, D, Aj Aj, D 465 519 509 107

 

Částečné úvazky

Příjmení a jméno Zkratka Mail Aprobace Vyučuje Telefon Kabinet
Benešová Hana, Mgr. Be Hana.Benesova@gymnct.cz Aj, Rj, D Aj 465 519 509 107
Divišová Jana, Mgr. Di Jana.Divisova@gymnct.cz Čj, La Čj, La 465 519 505 204
Farník Petr, Ing. Fa Petr.Farnik@gymnct.cz Ch, Bi Ch 465 519 508 104
Keprt Tomáš, Mgr. Ke Tomas.Keprt@gymnct.cz Tv Tv 465 519 507 112
Krásová Tereza, Mgr. Kr Tereza.Krasova@gymnct.cz M, It M 465 519 504 312
Kupka Tomáš, PhDr. Kp Tomas.Kupka@gymnct.cz Zsv, La, Šp Šj, Ek 465 519 501 213
Lenochová Marie, Mgr. Le Marie.Lenochova@gymnct.cz Aj, Čj Aj 465 519 509 107
Pecháčková Ivana, Mgr. Pe Ivana.Pechackova@gymnct.cz Zsv, Tv Zsv 465 519 509 107
Peroutková Iva, Mgr. Pr Iva.Peroutkova@gymnct.cz Čj, Tv Tv 465 519 507 112
Petrová Jarmila, Mgr. Pt Jarmila.Petrova@gymnct.cz M, Ch M, Ch 465 519 508 104
Poldauf Petr, PhDr. Po Petr.Poldauf@gymnct.cz Nj, Rj Nj 465 519 508 104
Svobodová Hana, Mgr. Sv Hana.Svobodova@gymnct.cz Aj Aj 465 519 506 207
Šrůtková Václava, RNDr. Šr Vendula.Srutkova@gymnct.cz M, F, It It 465 519 503 304
Zárubová Renata, Ing. Renata.Zarubova@gymnct.cz It It 465 519 503 304

 

Ostatní zaměstnanci

Příjmení a jméno Funkce Mail Telefon Místnost
Dvořáková Jana uklízečka
Flídrová Martina uklízečka
Kyselo Bohumil školník Bohumil.Kyselo@gymnct.cz 465 519 500
Lipenská Radka sekretářka Radka.Lipenska@gymnct.cz 465 519 500 213
Pohořalá Monika uklízečka
Stránská Věra hospodářka Vera.Stranska@gymnct.cz 465 519 500 213
Zárubová Renata, Ing. asistentka It skola@gymnct.cz 465 519 503 304

 

Pedagogický sbor gymnázia – listopad 2017