Zaměstnanci

Učitelský sbor

Příjmení a jméno Zkratka Mail Aprobace Vyučuje Telefon Kabinet
Fricová Daniela, Mgr. Fr Daniela.Fricova@gymnct.cz Bi, Tv Bi, Tv 465 519 507 112
Grundová Hana, PaedDr. Gr Hana.Grundova@gymnct.cz Bi, Ch Bi, Ch 465 519 507 112
Jiráský Michal, Mgr. Ji Michal.Jirasky@gymnct.cz Čj, Vv Čj, Vv, Du 465 519 500 307
Kmentová Zdeňka, Mgr. Km Zdena.Kmentova@seznam.cz M, F M, F, Dg 465 519 504 312
Kohút Jan Kh Jan.Kohut@gymnct.cz M, F M, F 465 519 503 304
Kolář Petr, Mgr. Kl kolar.888@gmail.com Nj, Tv Nj, Tv 465 519 509 107
Kupka Tomáš, PhDr. Kp Tomas.Kupka@gymnct.cz Zsv, La, Šp Šj, Ek 465 519 501 213
Limberský Ondřej, Mgr. Li o.limbersky@gmail.com Aj, Tv Aj, Tv 465 519 509 107
Menšík Josef, Mgr. Me Josef.Mensik@gymnct.cz Hv, Čj, Rj Hv, Du 465 519 501 213
Nespěchal Jiří, Mgr. Ne Nespechal@atlas.cz Z, Tv Z, Tv 465 519 509 107
Pavlíková Kamila, PaedDr. Pv Pavlikova.gymnct@seznam.cz Čj, Hv Čj, Hv, Dv, Sz 465 519 505 204
Pecháčková Pavla, Mgr. Pavla.Pechackova@gymnct.cz Aj, Zsv Aj, Zsv 465 519 506 207
Pěkníková Martina, Mgr. Pn MartinaPeknikova@seznam.cz Šj, Aj Šj, Aj 465 519 506 207
Řehořová Dana, Mgr. Ře Dana.Rehorova@gymnct.cz Čj, Rj, D Rj 465 519 501 213
Soukupová Milana, Mgr. So Milana.Soukupova@gymnct.cz M, F, It M, It 465 519 504 312
Tomšová Václava, Mgr. To Vaclava.Tomsova@gymnct.cz Fj, Vv Fj, Vv 465 519 506 207
Vašinová Eva Va Eva.Vasinova@gymnct.cz Čj, D Čj, D 465 519 505 204
Wątroba Jan, Mgr. Wa Jan.Watroba@gymnct.cz D, La D, La, Ov, Z 465 519 508 104
Zahálková Dana, Mgr. Zh Dana.Zahalkova@gymnct.cz M, F M, F 465 519 503 304
Židková Michaela, Mgr. Ži mgr.michaela.zidkova@seznam.cz Čj, D Aj, D 465 519 509 107

 

Částečné úvazky

Příjmení a jméno Zkratka Mail Aprobace Vyučuje Telefon Kabinet
Benešová Hana, Mgr. Be Hana.Benesova@gymnct.cz Aj, Rj, D Aj 465 519 509 107
Demel Jaroslav, RNDr. Dm Jaroslav.Demel@centrum.cz M, Dg Dg
Divišová Jana, Mgr. Di Jana.Divisova@gymnct.cz Čj, La Čj, La 465 519 505 204
Farník Petr, Ing. Fa Petr.Farnik@gymnct.cz Ch, Bi Ch 465 519 508 104
Jansa Julieta Ja julieta791@hotmail.com Šjk 207
Keprt Tomáš, Mgr. Ke tomas.keprt@atlas.cz Tv Tv 465 519 507 112
Lenochová Marie, Mgr. Le Marie.Lenochova@gymnct.cz Aj, Čj Aj 465 519 509 107
Pecháčková Ivana, Mgr. Pe Pechackova@atlas.cz Zsv, Tv Zsv 465 519 509 107
Peroutková Iva, Mgr. Pr ivahudeckova@seznam.cz Čj, Tv Tv 465 519 507 112
Petrová Jarmila, Mgr. Pe Jarmila.Petrova@gymnct.cz M, Ch M, Ch 465 519 508 104
Poldauf Petr, PhDr. Po Petr.Poldauf@gymnct.cz Nj, Rj Nj 465 519 508 104
Šrůtková Václava, RNDr. Šr Vendula.Srutkova@gymnct.cz M, F, It It 465 519 503 304
Zárubová Renata, Ing. skola@gymnct.cz It It 465 519 503 304

 

Ostatní zaměstnanci

Příjmení a jméno Funkce Mail Telefon Místnost
Dvořáková Jana uklízečka
Flídrová Martina uklízečka
Kyselo Bohumil školník kyselo@atlas.cz 465 519 500
Lipenská Radka sekretářka Radka.Lipenska@gymnct.cz 465 519 500 213
Pohořalá Monika uklízečka
Stránská Věra hospodářka vera.stranska@gymnct.cz 465 519 500 213
Zárubová Renata, Ing. asistentka It skola@gymnct.cz 465 519 503 304