Úspěchy školy

Soutěže a mimoškolní činnost ve školním roce 2015-2016

Žáci školy se zúčastnili těchto soutěží, olympiád, přehlídek a projektů: předmětové olympiády (český jazyk, anglický jazyk, francouzský jazyk, ruský jazyk, španělský jazyk, latina, matematika, fyzika, biologie, chemie, dějepis, zeměpis), SOČ (Středoškolská odborná činnost), Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji, Pythagoriáda, Internetová matematická olympiáda, Soutěž v programování, Logická olympiáda, Historická soutěž gymnázií, literární soutěž O pardubický pramínek, Ekologická olympiáda, GLOBE Games, Pardubický kraj známý neznámý, sportovní soutěže (volejbal, atletika, florbal, juniorský maraton), FYBICH (vzdělávací program holdingu Contipro), Recyklohraní, Les ve škole – škola v lese.

 

  • Olympiáda v anglickém jazyce – Michal Rickwood (6.A) – 1. místo v krajském kole, účast v celostátním kole

  • Olympiáda v anglickém jazyce – Michal Peňáz (2.C) – 1. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole

  • Olympiáda ve francouzském jazyce – Dominik Paukert (5.A) – 4. až 5. místo v krajském kole

  • Olympiáda ve francouzském jazyce – Hana Válová (3.A) – 5. místo v krajském kole

  • Olympiáda ve francouzském jazyce – Lukáš Umlauf (3.A) – 10. místo v krajském kole

  • Olympiáda v ruském jazyce – Eliška Mauerová (3.C) – 4. místo v krajském kole

  • Olympiáda v ruském jazyce – Radka Mikulecká (5.A) – 6. místo v krajském kole

  • Olympiáda ve španělském jazyce – Silvie Smolová (3.C) – 2. místo v krajském kole

  • Olympiáda ve španělském jazyce – Matěj Kameník (8.A) – 2. místo v krajském kole

  • Olympiáda ve španělském jazyce – Eliška Glaserová (8.A) – 5. místo v krajském kole

  • Olympiáda z latiny – Silvie Smolová (3.C) – 11. místo v zemském kole

  • Matematická olympiáda – Vojtěch John (5.A) – 3. místo v krajském kole

  • Matematická olympiáda – Vladimír Skřivánek (5.A) – 6. místo v krajském kole

  • Středoškolská odborná činnost – Silvie Smolová (3.C) – 1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole

  • Středoškolská odborná činnost – Kateřina Jebousková (7.A) – 3. místo v okresním kole

  • Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji – Tereza Süsserová (4.A), Lucie Rybková (4.A), Tomáš Kupka (4.A), Jan Růžička (4.A), Jan Verner (4.A), Linda Vostřáková (4.A), Karolína Slezáková (4.A)

  • Pythagoriáda – Dominik Horák (1.A) – 1. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole

  • Korespondenční seminář v programování – Vojtěch Hudec (6.A) – 8. místo

  • Logická olympiáda – Vendula Hájková (8.A) – 4. místo v krajském kole

  • Historická soutěž gymnázií – Vojtěch John (5.A), Dominik Šípoš (3.C), Lenka Švancarová (3.C) – 4. místo v krajském kole

  • O pardubický pramínek – Anna Formánková (1.A) – 2. místo v literární soutěži

  • O pardubický pramínek – Matěj Krása (1.A) – 2. místo v literární soutěži

  • O pardubický pramínek – Markéta Vejdová (6.A) – 3. místo v literární soutěži

  • Ekologická olympiáda – Kristýna Vejdová (6.A), Monika Fajtová (3.C), Nikola Dočkalová (3.C) – 4. místo v krajském kole

  • GLOBE Games – Jana Hudecová (2.A), Alexandra Škopová (2.A), Karolína Šimková (2.A), Klaudie Honlová (2.A) – účast v celostátním kole

  • Pardubický kraj známý neznámý Aneta Čejková (7.A), Jan Beran (7.A), Jan Carba (7.A), Štěpán Jiroušek (7.A), Tomáš Koubek (7.A) – 2. místo v krajské soutěži

  • Olympiáda dětí a mládeže ve volejbalu – Jiří Číž (3.A), Jan Herman (3.A), Daniel Jaško (3.A), Lukáš Olexa (3.A), Miroslav Rus (3.A), Vojtěch Šmíd (3.A), Lukáš Umlauf (3.A), Ondřej Unzeitig (3.A) – 3. místo v krajském finále

  • Volejbal – Kristýna Voleská (5.A), Kristýna Bělková (5.A), Linda Klimková (5.A), Monika Nerudová (5.A), Patricie Landová (1.C), Tereza Sýkorová (6.A), Veronika Šplíchalová (2.C) – 2. místo v krajském kole

  • Atletický pohár středních škol – Kamila Vaňousová (1.C), Barbora Dušková (1.C), Kateřina Malá (1.C), Kateřina Kunová (1.C), Tereza Ducháčková (5.A), Veronika Tomšová (6.A), Barbora Bumbálková (6.A), Lucie Kubíčková (7.A), Kateřina Jebousková (7.A), Veronika Hekrlová (7.A), Aneta Čejková (7.A), Natálie Flídrová (4.C) – 3. místo v krajském kole

  • Florbal – Aleš Reichl (1.C), Jiří Stolín (2.C), Vojtěch Typl (7.A), Jan Horák (7.A), Pavel Horák (7.A), Petr Stolín (7.A), Oldřich Ezr (7.A), Štěpán Jiroušek (7.A), Tomáš Langer (7.A), Filip Halas (7.A), Patrik Jurco (4.C) – 1. místo v krajském kole

  • Juniorský maraton 2016 Pardubice – Justýna Bouchalová (5.A), Zdeňka Bílá (6.A), Matěj Popelka (6.A), Patrik Vebr (6.A), Jiří Stolín (2.C), Oldřich Ezr (7.A), Vojtěch Typl (7.A), Martin Duspiva (3.C), Michaela Stránská (8.A), Patrik Jurco (4.C) – 2. místo

 
  • Spolupráce s Městským úřadem Česká Třebová u příležitosti Dne veteránů – Štěpán Jiroušek (7.A), Tomáš Koubek (7.A), Dominik Štancl (7.A), Robin Štancl (7.A), Matěj Kameník (8.A), Petr Foldyna (8.A)
 
 

Starší ročníky soutěží a mimoškolní činnosti

Školní rok 2014–2015  [pdf]

Školní rok 2013–2014  [pdf]

Školní rok 2012–2013  [pdf]

Školní rok 2011–2012  [pdf]

Školní rok 2010–2011  [pdf]

Školní rok 2009–2010  [pdf]

Školní rok 2008–2009  [pdf]

Školní rok 2007–2008  [pdf]

Školní rok 2006 a starší  [pdf]