Úspěchy školy

Soutěže a mimoškolní činnost ve školním roce 2020–2021

Ve školním roce 2020/2021 bylo nutné reagovat adekvátním způsobem na aktuální situaci vyvolanou pandemií Covid 19. Některé soutěže a olympiády nebyly vyhlášeny, ostatní bylo možné realizovat pouze distanční formou. Těší nás zájem žáků, kteří se této netradiční formy nezalekli a úspěšně reprezentovali naši školu v rámci okresu, Pardubického kraje i na republikové a mezinárodní úrovni.

Žáci školy se zúčastnili těchto soutěží, olympiád, přehlídek a projektů: předmětové olympiády (český jazyk, španělský jazyk, matematika, biologie, chemie, zeměpis), Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji, Dějepisná soutěž gymnázií ČR a SR, Geologická olympiáda, Ekologická olympiáda, Logická olympiáda, literární část soutěže Pardubické střípky, celostátní soutěž Studentský Summit OSN, mezinárodní ekonomická soutěž High School Business Challenge.

 

  • Pardubické střípky (literární část)  –  Nikol Knolová (1.A) –3. místo v  soutěži

  • Zeměpisná olympiáda –  Hugo Špais (1.A) –1. místo v okresním kole

  • Zeměpisná olympiáda –  Patrik Marek (2.A) –3. místo v okresním kole

  • Zeměpisná olympiáda –  David Janeš (3.A) –2. místo v okresním kole

  • Zeměpisná olympiáda –  Vilém Pernfuss (3.C) –4. místo v okresním kole

  • Biologická olympiáda –  Terezie Sabatová (1.A) –18. místo v krajském kole

  • Biologická olympiáda –  Filip Blaško (2.A) –17. místo v krajském kole

  • Biologická olympiáda –  Johana Nováková (3.A) –12. místo v krajském kole

  • Biologická olympiáda –  Štěpánka Petrová (3.A) – 21. místo v krajském kole

  • Biologická olympiáda –  Matěj Ešpandr (1.C) – 2. místo v krajském kole

  • Biologická olympiáda –  Dorota Štěpánková (6.A) – 21. místo v krajském kole

  • Biologická olympiáda –  Lucie Vargová (7.A) – 15. místo v krajském kole

  • Geologická olympiáda –  Filip Záleský (6.A) – 1. místo v okresním kole

  • Ekologická olympiáda –  Matěj Ešpandr (1.C) – 7. místo v krajském kole

  • Ekologická olympiáda –  Alexandra Škopová (7.A) – 5. místo v krajském kole

  • Ekologická olympiáda –  Lucie Vargová (7.A) – 5. místo v krajském kole

  • Ekologická olympiáda –  Karolína Novotná (7.A) – 5. místo v krajském kole

  • Chemická olympiáda –  Hana Boštíková (5.A) – 38. místo v krajském kole

  • Chemická olympiáda –  Filip Záleský (6.A) – 31. místo v krajském kole

  • Chemická olympiáda –  Dorota Štěpánková (6.A) – 22. místo v krajském kole

  • Matematická olympiáda –  Filip Záleský (6.A) – 5. místo v krajském kole

  • Logická olympiáda –  Šárka Doležalová (8.A) – 13. místo v krajském kole

  • Olympiáda v českém jazyce –  Samuel Tomeš (3.A) – 6. místo v okresním kole

  • Olympiáda v českém jazyce –  Jana Hudecová (7.A) – 4. místo v okresním kole

  • Olympiáda v českém jazyce –  Alexandra Škopová (7.A) – 5. místo v okresním kole

  • Soutěž ze španělštiny  –  Hana Boštíková (5.A) – 4. místo v krajském kole

  • Soutěž ze španělštiny  –  Alessandra Acuy (7.A) – 1. místo v krajském kole

  • Soutěž ze španělštiny  –  Valérie Anna Volosová (4.C) – 1. místo v krajském kole

  • Dějepisná soutěž gymnázií ČR a SR  –  Jakub Sýkora (7.A), Antonín Puš, David Švancara (3.C) – 2. místo v krajském kole

  • Festival vědy a techniky  –  Klára Mařáčková, Adéla Hanzlová (1.C) – 7. místo v krajském kole, projekt Barokní areál v Chocni; právo účasti na Letní škole mladých vědců v Praze

  • Studentský Summit OSN (říjen 2020 – duben 2021)  –  Petr Blaško, Ondřej Hylena, Ondřej Kolář (7.A) – úspěšná reprezentace školy v celostátní soutěži

  • High School Business Challenge  –  Ondřej Hylena, Ondřej Kolář, Lukáš Skřivánek (7.A), Daniel Eliáš, Beáta Hrdličková (3.C) – 5. místo v republikovém kole soutěže

 

Starší ročníky soutěží a mimoškolní činnosti

Školní rok 2019–2020  [pdf]

Školní rok 2018–2019  [pdf]

Školní rok 2017–2018  [pdf]

Školní rok 2016–2017  [pdf]

Školní rok 2015–2016  [pdf]

Školní rok 2014–2015  [pdf]

Školní rok 2013–2014  [pdf]

Školní rok 2012–2013  [pdf]

Školní rok 2011–2012  [pdf]

Školní rok 2010–2011  [pdf]

Školní rok 2009–2010  [pdf]

Školní rok 2008–2009  [pdf]

Školní rok 2007–2008  [pdf]

Školní rok 2006 a starší  [pdf]